All for Joomla All for Webmasters
Misyon & Vizyon

Vizyon

Alibaba Rezidans olarak vizyonumuzu oluşturma noktasında, mutlak misafir memnuniyeti ve sürdürülebilir yüksek kalite prensiplerinden yola çıkmaktayız.


O nedenle vizyonumuzu, “Kaliteli, yenilikçi ve özgün fikirlerimiz ışığında, her koşulda mutlak misafir memnuniyetini sağlamak” şeklinde belirlemekteyiz.


Alibaba Rezidans olarak bizler evrensel değerler ve yenilikçi fikirlerle beraber doğal yaşam ve çevre hassasiyetimizi de gözeterek gelecek nesillerce örnek alınabilecek bir tesis yaşatma idealindeyiz.


Kadın ve erkekler için farklı zaman aralıkları ile hamamımız en iyi ve hijyenik hizmeti vermek için çalışıyor. Türk hamamı, kese ve köpük, sauna, şok havuzu ve mini cafesi ile bedeninizi ve zihninizi yenilemek için eşsiz bir hizmet sunuyoruz.

Güne yeniden başladığınızı hissedeceksiniz.


Misyon


Otelimizin misyonu, “Tüm misafirlerimize eşit kalitede, aynı mükemmellikte hizmet sunmak; sunulan hizmetleri her geçen gün daha üst seviyelere taşımak ve istisnasız tüm misafirlerimizin otelimizden tam bir memnuniyet ve mutluluk içinde ayrılmalarını sağlamak” şeklinde ifade edilebilmektedir.


Otelimize gelerek konaklamasını yapan misafirlerimiz, evimizde hassasiyet ve titizlik ile ağırladığımız değerli misafirlerimizden başkası değildir. Bu nedenle, gerek fikirlerimizi uygulamaya geçirme konusunda, gerek tüm olumlu değişim işlemlerimiz noktasında, önceliğimiz misafir memnuniyetini sağlamak ve her bir misafirimizi ayrı ayrı mutlu ve tatmin olmuş şekilde otelimizden uğurlamaktır.

Ulaşım


Adres

Mehmet Akif Mahallesi Şehit Eyüp Keleş Sokak No: 5
(Ziraat Bankası Arkası)
Cumayeri / Düzce

Bize Ulaşın

T: 0536 697 55 74 
E: info@otelalibaba.com

Bize Yazın