All for Joomla All for Webmasters
Eğlence Salonu

Tüm misafirlerimiz için olduğu gibi misafirlerimizin çocuklarının da otelimizde bulundukları her anı mutlu ve neşeli geçirmeleri için otelimizde birçok oyun alanının içinde bulunduğu bir eğlence salonumuz bulunmaktadır.

Otelimiz bünyesinde bulunan çocuk eğlence salonumuz ile çocuklarınızın sıkılmadan keyifli saatler geçirmesini sağlayabilirsiniz. İçerisinde hemen hemen her çocuğun ilgisini çeken birbirinden farklı toplam 17 çeşit oyuncak bulunmaktadır. Oyuncak çeşitlerimiz her yaş grubu çocuğa hitap edecek şekilde hazırlanmıştır.

Dilerseniz bir langırt turnuvası ile çocuğunuzla hem eğlenceli hem de kaliteli zamanlar geçirmenin keyfini yaşayabileceğiniz gibi dilerseniz de çocukların tek başlarına ya da gruplar halinde eğlenebilecekleri top havuzu, atari ve hokeyi gogobal gibi birçok oyuncak da oyun salonumuzda çocuk misafirlerimizin kullanımına sunulmaktadır.

Onların neşe dolu kahkahaları ile çınlayan çocuk eğlence salonumuz ile onlar eğlenceli zamanlar geçirirken sizler de kendinize zaman ayırabilirsiniz. Hem misafirlerimizin hem de misafirlerimizin çocuklarının otelimizde geçirecekleri günleri her zaman mutlulukla anmaları için ihtiyaç duyabilecekleri tüm hizmetler bünyemizde bulunmaktadır.

Ulaşım


Adres

Mehmet Akif Mahallesi Şehit Eyüp Keleş Sokak No: 5
(Ziraat Bankası Arkası)
Cumayeri / Düzce

Bize Ulaşın

T: 0536 697 55 74 
E: info@otelalibaba.com

Bize Yazın