All for Joomla All for Webmasters
Sauna

Eski bir geleneğin adı olan sauna, antik çağlardan bu yana insanların rahatlamak amacı ile kullandıkları sıcak odaları simgelemektedir. Modern anlamda saunalar ise, günlük hayatın stresinin atılabileceği, son derece huzurlu ve rahatlatıcı etkiye sahip bakım odaları niteliğini kazanmıştır.


Klasik bir saunada, nem artırıcı bir su takviye sistemi ile özel ağaçlardan yapılmış ahşap malzemelerden oluşan oturma ve yatma yerleri bulunmaktadır. Sauna kömürünün üzerine dökülen her kepçe su ile hem odanın genelinin nemi artmakta, hem de ortama harika ve ferah kokular yayılmaktadır.


Sağlık açısından değerlendirildiğinde, toksinlerin atıldığı, vücuda fazla olan suyun ve beraberindeki maddelerin vücuttan terleme yolu ile uzaklaştırıldığı, gözeneklerin çok iyi bir şekilde açıldığı ve bu sayede derinin nefes aldığı bir uygulama olarak lanse edilebilen sauna, pek çok solunum yolu rahatsızlığına da iyi gelmektedir.


Termal otelimizin hizmetlerinden biri olan sauna odalarımız ve bu salonlar ile ilgili bakım paketlerimiz, değerli misafirlerimiz tarafından ilgi ile takip edilen işlerimizin arasındadır. Bu kapsamda, dileyen her misafirimiz sauna hizmetimizden yararlanabilmektedir.

Ulaşım


Adres

Mehmet Akif Mahallesi Şehit Eyüp Keleş Sokak No: 5
(Ziraat Bankası Arkası)
Cumayeri / Düzce

Bize Ulaşın

T: 0536 697 55 74 
E: info@otelalibaba.com

Bize Yazın